انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
خدمات
گاوصندوق
گاوصندوق نسوز
گاوصندوق ضدسرقت
گاوصندوق دیجیتالی
گاوصندوق اثرانکشتی
گاوصندوق کارتی
گاوصندوق مکانیکی
گاوصندوق نیکا
گاوصتدوق ایکو
گاوصندوق ایگل
گاوصندوق دیپلمات
گاو کراس
گاوصندوق تراست
گاوصندوق کاوه
گاوصندوق ایران کاوه
نمایندگی گاوصندوق
بازگشایی گاوصندوق
حمل گاوصندوق
جابجایی گاوصندوق
تعمیرگاوصندوقگاوصندوق
گاوصندوق نسوز
گاوصندوق ضدسرقت
گاوصندوق دیجیتالی
گاوصندوق اثرانکشتی
گاوصندوق کارتی
گاوصندوق مکانیکی
گاوصندوق نیکا
گاوصتدوق ایکو
گاوصندوق ایگل
گاوصندوق دیپلمات
گاو کراس
گاوصندوق تراست
گاوصندوق کاوه
گاوصندوق ایران کاوه
نمایندگی گاوصندوق
بازگشایی گاوصندوق
حمل گاوصندوق
جابجایی گاوصندوق
تعمیرگاوصندوق
خدمات گاوصندوق
فروش گاوصندوق
خریدگاوصندوق
گاوصندوق گنجبان
گاوصندوق خرم
گاوصندوق بومیل سیف
گاوصندوق دیاسیف
خدمات گاوصندوق
فروش گاوصندوق
خریدگاوصندوق
گاوصندوق گنجبان
گاوصندوق خرم
گاوصندوق بومیل سیف
گاوصندوق دیاسیف

چه گاوصندوقی بخریم

خلاصه خبر:
گاوصندوق یکی از مهمترین اقلام در خریدهای مربوط به شرکتها و ادارات است.نیاز به یک گاو صندوق خوب برای محافظت از مدارک و اسناد در مقابل آتش و دزدی بسیار مهم است. به گزارش گروه خواندنی های مشرق، گاوصندوق نیاز همه ادارات و شرکت ها است حتی در خانه نیز گاهی اوقات یک گاوصندوق مطمئن نیاز است.
متن کامل خبر:
تاریخچه ای کوتاه از گاوصندوق در قرون گذشته مردم آتش را میپرستیدند چون از آن میترسیدند.در ابتدا راه مقابله با آن را نمیدانستند و به همین علت نمیتوانستند خود و وسایل خود را از دست آن نجات دهند.بسیاری از دست نوشته های بشر که میتوانستند اطلاعات خوبی از آن زمان ها به ما بدهند به علت نبود یک وسیله برای حفاظت از آن ها از بین رفتند. در طی قرون و اعصار متفاوت مردمان از سرزمین های مختلف به سبک های متفاوت به دنبال حفظ آثار و نوشته ها و وسایل ارزشمند خود از شر آتش یا آب یا دزدی ها بوده اند به عنوان مثال میتوان به مصری ها که وسایل مهم خود را در اهرام ها پنهان میکردند،آشوری ها در نقاط مختلف مدارک خود را چال میکردند،یونانی ها اطلاعات مهم خود را برروی عاج فیل میتراشیدند. وقتی که هیچ یک از روشهای سنتی برای حفاظت از مدارک به کمک انسان ها نیامد آنها به دنبال ایجاد یک وسیله با قابلیت بالای حفاظتی افتادند.ژولیو سزار مدارک و گنجینه های خود را در یک صندوق محکم و ساخته شده از آهن نگه داری میکرد.اربابان فئودال به ساخت محلهای زیرزمینی با نگهبانان قابل اعتماد پرداختند.بازرگانان از قرن 15 صندوق هایی از جنس بلوط که با آهن پوشیده شده بودند را توسعه دادند. از سال 1830 اولین نوع های گاو صندوق از جنس آهن با دیواره های داخلی از جنس سنگ،چوب،سیمان،آجرو غیره وارد بازار شد. اولین آزمایش های استاندارد برای یک گاوصندوق خوب در سال 1917 انجام شد.اگرچه این آزمایشات باعث شد بسیاری از این گاوصندوق های قدیمی کارایی و اعتبار خود را از دست بدهند.

رتبه های ایمنی گاوصندوق ها: رتبه سرقت: B1-سطح پایین امنیتی B2-سطح متوسط امنیتی B3-سطح ضد سرقت TL-15-تست شده به مدت 15 دقیقه در مقابل انواع ابزار مانند:دریل و اره مقاومت کرده است. TL-30-تست شده به مدت 30 دقیقه در مقابل انواع ابزار مانند:دریل سرعت زیاد و اره مقاومت کرده است. TL-30*6-تست شده به مدت 30 دقیقه و از هر 6جهت مقاومت کرده است. TRTL-30-تست شده به مدت 30 دقیقه با انواع لوازم و وسایل پیشرفته سرقت مقاومت کرده است. رتبه های میزان ضد آتش: 1/2hr-مقامت در مقابل اتش به مدت 30 دقیقه با دمای خارجی 1500 درجه سانتی گراد 1hr-مقاومت در مقابل آتش به مدت یک ساعت با دمای خارجی 1700 درجه سانتی گراد +1hr-مقاومت در مقابل اتش به مدت یک ساعت و گذراندن تست سقوط از ارتفاع 9 متری 2hr-مقاومت در مقابل اتش به مدت دو ساعت با دمای خارجی 1850 درجه سانتی گراد +2hr-مقاومت در مقابل اتش به مدت دو ساعت و کذراندن تست سقوط بر روی سنگ از ارتفاع 9 متر

انتخاب یک گاو صندوق مناسب: انتخاب یک گاوصندوق خوب از انتخاب بقیه وسائل یک اداره مهمتر است زیرا اگر شما صندلی یا میز یا پرینتری بخرید که پس از مدتی دچار مشکل شود به راحتی میتوانید ان را تعمیر یا عوض کنید اما تنها راهی که یک گاوصندوق میتواند خودی نشان دهد این است که دزد به محل کار شما وارد شود و یا آنجا آتش بگیرد که اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد دیگر مجالی برای عوض کردن آن نمیماند.آمار نشان میدهند احتمال اینکه یک اداره ای به آتش کشیده شود 50-50 است. در زیر میتوانید مدل های مختلف از این گاو صندوق ها را ببینید: 1-صندوق های ضد آتش:این صندوق ها برای مقابله با آتش و حفاظت از مدارک شما در مقابل این واقعه ساخته شده اند.اما در مقابل دزدان با تجربه بسیار ضعیف عمل میکتد. 2-صندوق های ضد سرقت:این گاوصندوق ها دقیقا برعکس صندوق های اولی کار میکنند.آنها دزدان با تجربه را به زانو در می آورند اما در مقابل حرارت های آتش حرفی برای گفتن ندارند. 3-صندوق های ترکیبی:این گاو صندوق ها ترکیبی از دو نوع صندوق بالا هستند .آنها هم در مقابل دزدان و هم در مقابل آتش قوی کار میکنند.لایه خارجی این گاوصندوق ها از آهن و لایه داخلی از نوع خاصی کامپوزیت ساخته شده است تا در مقابل هر دو عامل مقاوم باشد. 4- صندوق های عایق دیواری:این گاو صندوق ها در مقابل اتش بسیار مقاوم هستند اما در مقابل دزدها نمیتوانند بسیار خوب عمل کنند.

تصاویر گاو صندوق
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:8009
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
logo-samandehi